RODEJ REKREAČNÍHO OBJEKTU - TURISTICKÉ UBYTOVNY - PENZIONU

celkem položek: 1

obrázek objektu prodáno

Rekreační objekt - chata – turistická ubytovna - penzion


Číslo nabídky:N051 Typ nabídky:RODEJ REKREAČNÍHO OBJEKTU - TURISTICKÉ UBYTOVNY - PENZIONU Lokalita:Hartmanice Celková plocha:5.782 m2 Zastavěná plocha:554 m2 Velikost:2 budovy (propojené) Cena:

prodáno

obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu

Plyn: není Sociální zařízení: ano několik
Topení: ÚT/ dálkově z města Garáž: parkování před objektem
Voda: obecní vodovod Sklep: ano
Elektro: 230/400V Zahrada: 5.228 m2
Odpad: kanalizace Ostatní: PENB ve třídě G. štítek se zhotovuje

Popis: Nabízíme k prodeji rekreační objekt - chatu – turistickou ubytovnu, na samotném okraji malého městečka Hartmanice, které je jednou ze vstupních bran do Národního parku Šumava. Jedná se o dvě stavby na sebe navazující se spodní částí na zděné podezdívce, s horní částí montované dřevostavby,- okálového typu s krásnou rovinatou udržovanou zahradou a právě díky její poloze lze zaručit soukromí bez rušení sousedů při různých akcích. Celková rozloha pozemku činí 5.782 m2. Rekreační chata je stále v provozu a díky své poloze je využívána jak pro rekreační pobyty, tak pro školy v přírodě a školní výlety, sportovní soustředění, pobyty větších skupin a skupinové akce, či firemní akce. Lze ji ale pro svůj potenciál využít i pro jiné účely. Dispozice hlavní budovy: přízemí se skládá ze vstupní chodby, společenské místnosti s barem a výčepem, kuchyňky, jídelny, kotelny, skladu, sociálního zařízení, úschovnu kol a lyží a spojovací chodby do vedlejší budovy. 1.- 2. patro: s 10-ti pokoji (z toho některé apartmány o dvou pokojích, s koupelnou a WC), s celkovou kapacitou 50-ti lůžek. Podkrovní půda nad celou obytnou plochou dále poskytuje možnost a prostor pro další zřízení pokojů. Vedlejší budova je nyní nevyužívaná s dalšími 40- ti lůžky, kde je potřeba rekonstrukce vnitřních prostor. Na areál chaty navazuje sportoviště města – tartanové hřiště (tenisové kurty, košíková, volejbal, hokejbal), fotbalové hřiště a navazující přírodní koupaliště. Hosté mohou využít posezení před chatou, ohniště a parkovacích míst přímo na pozemku. Budovy jsou vytápěny výhodně dálkovým kotlem z města. Voda je čerpána z obecního řádu, odpad je sveden do kanalizace. V okolí se nachází dobře značené turistické stezky a cyklotrasy, kterými je Šumava téměř protkána. Kromě základních služeb najdete v městečku (IS, poštu, knihovnu, 3x restaurace, 2x obchod, cukrárna). V zimním období lze využít Skiareál Hartmanice (cca 500m), Kašperské hory (16 km), Špičák (cca 24 km), Velký Javor (cca 32 km), Zadov (cca 33 km). Sušice 10km, Německo 25km, Klatovy 27km. PENB ve třídě G.

Vytisknout tuto nabídku


Poptat se

Kontaktujte přímo makléře

Jaroslav Staněk

tel. +420 723 057 288
info@elwestreality.cz

EL-WEST NABÍDKA

Rodinné domy Byty Chaty a chalupy Pozemky Nebytové prostory Pronájem

EL-WEST POPTÁVKA

Hledáme nemovitosti Chci - prodat, pronajmout Chci - koupit

KONTAKT

EL-WEST reality
T.G. Masaryka 22, Sušice 34201

Kontaktujte přímo makléře

Jaroslav Staněk - majitel

tel. +420 723 057 288
info@elwestreality.cz
Ičo:48350788

Marcela Staňková

tel. +420 723 804 449
info@elwestreality.cz


Markéta Zahálková

tel. +420 736 218 443
zahalkova@elwestreality.czotevírací doba

po - čt: 8.30 - 16.30
pá: 8.30 - 15.00

po dohodě i mimo uvedené
termíny.


PODPORUJEME:
Nadace Dobrý Anděl logo

TJ Sušice
logo

JSME NA FACEBOOKU

© EL-WEST reality 2009, Design: MATYPO s.r.o., XHTML 1.0 + CSS 2: WWWSTRÁNKYnet

EL-WEST REALITYelwestreality.cz
Jaroslav Staněk ičo: 48350788T. G. Masaryka 22 ( v Pasáži )342 01 Sušice
tel.: +420 723 057 288
GSM: +420 723 804 449
e-mail: info@elwestreality.cz