PRODEJ CHALUPY NA KVILDĚ

celkem položek: 1

obrázek objektu prodáno

Prodej šumavské chalupy na Kvildě, v centru Šumavy


Číslo nabídky:CH101 Typ nabídky:PRODEJ CHALUPY NA KVILDĚ Lokalita:Kvilda - Šumava Celková plocha:361 m2 Zastavěná plocha:51 m2 Velikost:2+1 Cena:

prodáno

obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu

Plyn: není Sociální zařízení: ano
Topení: Krbová kamna Garáž:
Voda: obecní vodovod Sklep: ano
Elektro: 230/400V Zahrada: 310 m2
Odpad: kanalizace Ostatní: Na tuto nemovitost se nevztahuje PENB.

Popis: Prodej šumavské chalupy na Kvildě, v centru Šumavy Nabízíme k prodeji šumavskou chaloupku nad kvildským potokem s lesem za zády na okraji obce Kvilda, patřící mezi nejvýznamnější turistická střediska Šumavy. Kvilda je nejvýše položenou obcí v ČR s nad.v. 1065 m n.m., rozprostřena uprostřed nádherných Šumavských plání. Chalupa s celkovou plochou pozemku 361m2 je citlivě usazena na vyvýšeném místě, na kraji obce se spodní částí na zděné podezdívce, s horní částí dřevostavby. Příjemnou atmosféru umocňuje pohled z balkonu na kolem tekoucí potok, přitom v dostatečné vzdálenosti od chalupy. Vnitřní dispozice obytného přízemí 2+1 s obytnou pl. cca 45m2: vstup ze zápraží do prostorné předsíně – verandy a odtud vstup na balkon. Kuchyňka se sporákem a kamny na TP, dále prostorná a velmi útulná obytná světnice s krbovými kamny, prosvětlená a prohřátá okny celodenního slunce a s výhledy do krajiny, ložnice s výhledy. Z kuchyně je dále vstup do místnosti se sprchovým koutem a toaletou. Nad obytnou částí se nachází dosud nevyužitá půda, která umožňuje realizovat půdní vestavbu. Pod celou obytnou části se nachází sklepní prostory. Nemovitost není náročná na údržbu pozemků, -příjemný pocit jí vytváří posezení před chatou na vyvýšeném místě s venkovním krbem. Topení je zajištěno krbovými kamny, voda čerpána z obecního řádu, odpad svedený do kanalizace, el. 230/400V. Obec je spravovaná obecním úřadem, v místě je pošta, obchod s potravinami, restaurace daleko široko známá pekárna a drobné obchůdky. Kvilda je úžasné místo jak pro letní tak i pro zimní dovolené. V zimním období je připravena hustá síť upravovaných lyžařských stop, ski areál, v létě nespočet cyklistických stezek a krásných turistických míst.

Vytisknout tuto nabídku


Poptat se

Kontaktujte přímo makléře

Jaroslav Staněk

tel. +420 723 057 288
info@elwestreality.cz

EL-WEST NABÍDKA

Rodinné domy Byty Chaty a chalupy Pozemky Nebytové prostory Pronájem

EL-WEST POPTÁVKA

Hledáme nemovitosti Chci - prodat, pronajmout Chci - koupit

KONTAKT

EL-WEST reality
T.G. Masaryka 22, Sušice 34201

Kontaktujte přímo makléře

Jaroslav Staněk - majitel

tel. +420 723 057 288
info@elwestreality.cz
Ičo:48350788

Marcela Staňková

tel. +420 723 804 449
info@elwestreality.cz


Markéta Zahálková

tel. +420 736 218 443
zahalkova@elwestreality.cz



otevírací doba

po - čt: 8.30 - 16.30
pá: 8.30 - 15.00

po dohodě i mimo uvedené
termíny.


PODPORUJEME:
Nadace Dobrý Anděl logo

TJ Sušice
logo

JSME NA FACEBOOKU

© EL-WEST reality 2009, Design: MATYPO s.r.o., XHTML 1.0 + CSS 2: WWWSTRÁNKYnet

EL-WEST REALITYelwestreality.cz
Jaroslav Staněk ičo: 48350788T. G. Masaryka 22 ( v Pasáži )342 01 Sušice
tel.: +420 723 057 288
GSM: +420 723 804 449
e-mail: info@elwestreality.cz