PRODEJ ZDĚNÉHO BYTU 1+1 (2+KK) V KAŠPERSKÝCH HORÁCH

celkem položek: 1

obrázek objektu prodáno

Prodej zděného bytu v Kašperských Horách


Číslo nabídky:B271 Typ nabídky:PRODEJ ZDĚNÉHO BYTU 1+1 (2+kk) V KAŠPERSKÝCH HORÁCH Lokalita:Kašperské Hory, ul. Klostermannova Celková plocha:46,24 m2 Zastavěná plocha: m2 Velikost:1+1 (2+kk) Cena:

prodáno

obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu obrázek objektu

Plyn: není Sociální zařízení: ano
Topení: ÚT/dálkové Garáž: ne/ 1 parkovací stání před domem
Voda: obecní vodovod Sklep: ano, sklepní kój 2.17 m2
Elektro: 230/400V Zahrada:
Odpad: obecní kanalizace Ostatní: PENB ve třídě D.

Popis: BLOKACE !!! Nabízíme prodej zděného bytu 1+1 v horském městě Kašperské Hory v těsné blízkosti nejhezčích míst a lokalit Šumavského národního parku, který má nezapomenutelnou atmosféru a kde Vám nebude nic chybět. Samostatný bytový dům ( rekonstrukce 2006) o 12 bytových jednotkách je situován na východním okraji města v klidném, slunném prostředí, s parkovací plochou pro tento dům. Prostorný, slunný byt s podlahovou plochou 46,24 m2 se nachází v 1.NP o dispozici 1+1 (snadno pojmout za 2+kk), orientovaný na jižní stranu. Dispozice bytu: předsíň s úložnými skříněmi, kuchyně s kuchyňskou linkou, el. sporák se sklokeramickou deskou a digestoří (se zabudovanými spotřebiči – chladnička, myčka,el. trouba) a navazujícím obývacím prostorem a další obývací místnost (ložnice). V koupelně sprchový kout, umyvadlo, topný žebřík a WC. V bytě jsou plastová okna s interiérovými roletami, plovoucí podlahy (kuchyně s obývacím prostorem a pokoj), dlažba v předsíni a koupelně. Vytápění ústředním topením z městské kotelny, voda napojena na obecní řád. K bytu dále náleží sklepní zděná kój (2,17m2) v suterénu domu, společné prostory (herní dětská místnost v mezipatře domu, sušárna, kočárkovna/ kolovna, úklidová místnost a jedno vyhrazeného parkovacího stání před domem ( na společném pozemku domu). Platby spojené s užíváním bytu: FO 924,-Kč/měs + zálohy na energie (vodné, stočné, teplo, pojištění a správa družstva dle počtu os.). Prodej bytu je včetně zařízení. Tuto nemovitost doporučujeme jak k trvalému bydlení, tak třeba jen pro rekreační účely pro její klidnou, slunnou polohu, ale také pro její výborné situační usazení, při exitu směrem do všech centrálních míst Šumavy: Kvilda, Borová Lada, Modrava, Prášily, Zadov, Železná Ruda, Hamry, Špičák, Srní - většina z nich do 30min. jízdy autem. Již jihovýchodně od města se nachází přírodní rezervace Nebe a Amálino Údolí. V místě Kašperských Hor najdete také Skiareál, vybavený večerním osvětlením sjezdovky a trasy pro milovníky bílých stop. Nad městem se tyčí známá dominanta kraje - Hrad Kašperk, vystavěný z rozkazu Karla IV. k ostraze zemské hranice, obchodní stezky a zlatorudných dolů. Ve městě dále najdete ZŠ, MŠ, ZUŠ, lékaře pro děti i dospělé, lékárnu, obchody, restaurace, kavárny, cukrárny, kino, muzeum, galerie, multifunkční sportovní halu a i spousta dalšího vyžítí. Kašperské Hory se nachází v nadmořské výšce 758 m, velmi často se pyšní slunnou oblohou a městu se proto vyhýbá inverze.

Vytisknout tuto nabídku


Poptat se

Kontaktujte přímo makléře

Jaroslav Staněk

tel. +420 723 057 288
info@elwestreality.cz

EL-WEST NABÍDKA

Rodinné domy Byty Chaty a chalupy Pozemky Nebytové prostory Pronájem

EL-WEST POPTÁVKA

Hledáme nemovitosti Chci - prodat, pronajmout Chci - koupit

KONTAKT

EL-WEST reality
T.G. Masaryka 22, Sušice 34201

Kontaktujte přímo makléře

Jaroslav Staněk - majitel

tel. +420 723 057 288
info@elwestreality.cz
Ičo:48350788

Marcela Staňková

tel. +420 723 804 449
info@elwestreality.cz


Markéta Zahálková

tel. +420 736 218 443
zahalkova@elwestreality.czotevírací doba

po - čt: 8.30 - 16.30
pá: 8.30 - 15.00

po dohodě i mimo uvedené
termíny.


PODPORUJEME:
Nadace Dobrý Anděl logo

TJ Sušice
logo

JSME NA FACEBOOKU

© EL-WEST reality 2009, Design: MATYPO s.r.o., XHTML 1.0 + CSS 2: WWWSTRÁNKYnet

EL-WEST REALITYelwestreality.cz
Jaroslav Staněk ičo: 48350788T. G. Masaryka 22 ( v Pasáži )342 01 Sušice
tel.: +420 723 057 288
GSM: +420 723 804 449
e-mail: info@elwestreality.cz